Krakowski fotoKrakowski foto
Fotograf Siedlce

Patryk Krakowski

Nazywam się Patryk Krakowski i jestem fotografem specjalizującym się w reportażach ślubnych i fotografii ślubnej. Swoją pracę rozpocząłem w 2008 roku i od tamtej pory mam zaszczyt być towarzyszem Młodej Pary, która zaprasza mnie do towarzyszenia im od początku przygotowań do ślubu po przednią zabawę weselną. Dostrzegam każdą chwilę magii, która otula dzień ślubu i zatrzymuję ją dla Państwa na wybornych i niepowtarzalnych fotografiach.

Fotografia ślubna to nie tylko moja pasja, ale i sposób na życie. Ten jeden jedyny i niepowtarzalny dzień w życiu Państwa Młodych jest dla mnie nie tylko inspiracją, ale i bardzo ważnym przeżyciem.
Fotografia ślubna i nie tylko.

Przygodę z fotografią rozpocząłem w chwili kupna swojego pierwszego aparatu i od tego czasu nieustannie doskonalę swój warsztat i podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności. Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie Młodej Pary, bo to przecież jest ich szczególny dzień. Moja rola ogranicza się tylko (albo aż) do uwiecznienia tych wspaniałych chwil.

Jako fotograf ślubny oferuję:

– zdjęcia z ceremonii zaślubin (w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego)

– zdjęcia z przyjęcia weselnego lub z zabawy weselnej

– zdjęcia plenerowe (wykonywanie sesji ślubnych)

– fotoreporterze oraz albumy pamiątkowe

Ponieważ fotografia jest moją pasją i jednocześnie sposobem na życie, fotografuję nie tylko śluby ale i inne uroczystości. Wykonuję zdjęcia na chrzcinach, komuniach i innych uroczystościach rodzinnych.
Posiadam upoważnienie do fotografowania w czasie Celebracji Liturgicznych.